Jak sbalit holku na ulici

jak-sbalit-holku-na-uliciŽeny jsou jako andělé, když se o ně ucházíme.“

William Shakespear

 

Právě se zastavila u výlohy. Je neuvěřitelně krásná, v letních šatech a s lehkým úsměvem. Jde dál a letmo se očima setkáte. Máte jen pár sekund na to ji oslovit! Jen pár sekund!

A hlavně – máte jen jeden pokus ji zaujmout a upoutat natolik, aby vás chtěla vidět i příště. Žádná seznamka tento okamžik nenahradí! Co uděláte?

Chcete-li zaujmout holku na ulici, pamatujte si, že nesmíte být jako ti ostatní. Vy musíte být výjimečný, to znamená originální, osobitý, sebevědomý a nevtíravý. Jedině ten, kdo přijde s něčím neotřelým dostane číslo. Uvádíme pár kroků k tomu, abyste to byl právě vy:

Je krásná? Neříkejte jí to

š tak krásné oči, nohy, úsměv…“ – základní chyba, které se můžete dopustit! Pokud je opravdu krásná, slýchává podobné komplimenty na svou fyzickou stránku (zvláště) na ulici dnes a denně.

A o to více ji potěší, když začnete o jejích zájmech, přátelích, o obchodu, do kterého zrovna kouká. Začněte něčím jednoduchým, spontánním, jakoby bez příprav a postranních úmyslů. A pak…

Konverzujte, získejte čas

Pakliže se k jakékoli slečně jen přiblížíte, představíte se a ihned ji požádáte o telefonní číslo, dáváte ji tím jasně najevo, že ona vás nezajímá. Zajímá vás jen její vzhled, tudíž vám zřejmě půjde asi jen o sex.

jak-na-holkuProto získejte čas a povídejte si. Začněte konverzovat a úplně nejlépe ji naveďte na to, aby vám ona sama o sobě povídala. Nemusíte nutně klást vyčerpávající otázky, jen opakujte po ní. Například: „Do téhle restaurace občas ráda zajdu, dělají tu úžasnou pizzu,“ doporučí vám lokál. „Máš ráda pizzu…“ opakujete s lehkým úsměvem. „Vlastně celkově italskou kuchyni a tady….“ A máte téma k hovoru!

Tím si ji nejen získáte, neboť uvidí, že se upřímně zajímáte o ni a zároveň uslyšíte z jejích slov, zda by vám to mohlo v budoucnu klapat.

…už musím jít, ale zavolám!

Bože to je hodin, já už budu muset utíkat, to jsme se zapovídali…“

Pokud se opravdu zapovídáte, máte tak větší šanci, že si bude chtít povídat i příště, tudíž máte větší šanci ukořistit její číslo a následně ji někam pozvat na první rande!

Tajemství vhodného oslovení není v tom, o čem si začnete povídat, nýbrž v tom, jak si budete povídat – uvolněně, přátelsky, vesele nebo křečovitě, ve frázích a bez zájmu?

Pamatujte, že ne vždy sklidíte úspěch. Ne vždy byste si rozuměli, ne vždy je volná. Ale pokud vám dá šanci, pak ji nesmíte zmeškat, pak smíte jen zazářit!

Hodně štěstí!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>