Jak sbalit holku

jak-sbalit-holkyHolky mohou často vypadat jako složitá stvoření, u kterých nikdy nevíte na čem jste. Každá z nich je jiná a proto neexistuje univerzální návod jak holku sbalit.

Neexistuje žádná řeč, kterou holce pošeptáte do ouška a ona vás pak pustí k sobě do postele.

Popsat celý proces balení je dost složité, ale když víte jaké jsou fígle, jak se chovat, jak vypadat všechno to najednou dává smysl.

Proto přejdu ke konkrétním věcem, protože toho bude opravdu dost.

Vzhled

K tomu bych řekl asi toto. Na vzhledu záleží jen v prvních chvílích, když potřebujete na holku udělat dojem, tak aby jste jí připadali zajímavý a hned vás neposlala odkud jste přišli. Co se oblečení týče, pokud chcete být opravdu zajímavý, mějte svůj styl. Styl, který ladí šátku až po tkaničky. Každá část oblečení, kterou máte na sobě ladí s tím ostatním a celkový dojem hned ukáže, že jste odlišní a že jste sví. Znám jen pár takových lidí, kteří se tak dokážou oblékat a nevypadají přitom jako kopie šampónů. A už na první pohled takový lidé zaujmou.

Veřte si! Vysoké seběvědomí, které na venek přenášíte řečí těla (jak stojíte, jak se díváte, jak se chováte) dokáže udělat taky dobrý dojem. Nestůjte někde v koutku s vaším drinkem, ale buďte uprostřed dění. Buďte hvězda, která se nebojí. Buďte ten, který ví co je, zná svou cenu a je na to pyšný. Sebevědomí také znamená, že se nebojíte holku oslovit, to si obzvlášť zapamatujte a připomeňte si to budete nějakou dívku chtít oslovit.

styl

Každý má svůj styl

Samozřejmě by jste měli ven chodit čistí, upravení a vůbec neuškodí, když budete decentně vonět. Dobrý účes je také součást vzhledu, takže si vyberte kadeřnici, která ví, co k vám sedne. Pokud chcete zaujmout, noste na sobě nějaké zvláštnosti, které vás odliší. Něco co s vámi souvisí, ukazuje to jací jste a jen tak někde se to nevidí.

Když se na vás holka podívá, musí vidět, jací jste. Musí vidět, že se o sebe staráte a jste zajímaví.

Koho balíme?

Je důležité si uvědomit, že holky reagují různě podle toho, jaké jsou. Nemůžete používat stejné „finty“  na balení obyčejných holek a finty na balení těch největších krasavic. Pokud budete styloví a zajímaví, u těch míň hezkých holek bude stačit když se s nimi budete bavit, myslím, že většina z nich vás bude žrát už tehdy. Čím hezčí a zajímavější holky, tím víc budete muset máknout.

Uvědomte si, že pokud přijde hezká holka na diskotéku plnou nadržených úchylů, všichni ti, co se odváží ji oslovit, se budou pokoušet jí sbalit. Holka si tak nějak podvědomě a přirozeně udělá filtr a ty nezajímavé prostě odpálkuje, protože jich má na každém prstu deset. Proto musí projít jejím filtrem – být zajímavý, sebevědomí a schopní. Pokud hledáte holku na vztah, buďte upřímní a přirození. Pokud se budete při balení vydávat za někoho jiného, bude takového člověka očekávat holka i ve vztahu.

Jdeme balit!

Teď přichází ta nejdůležitější část. Kde kdo vás bude učit jak sbalit holku. Na internetu jsou různé (amatérské) návody, které jen dokola přepisují stejné kecy dokola. Většina z nich ale neví, co je to důležité při balení.

Toto know-how říká, že při balení holek musíme postupovat v určitých levelech, podle toho jak holku známe a podle toho co si k ní můžeme dovolit a hlavně podle toho, jakou pro holku máme cenu my.

 • Level 1 – oslovení, zaujmutí, budování sociálního statutu
 • Level 2 – trochu jí snížit sebevědomí, být „hravý“ a vtipný, vyprávět příběhy, které zvýší mojí hodnotu
 • Level 3 – nechat holku ať se předvede, nalákat ji->pustit ji, vzít si jí bokem
 • Level 4 – je už jen na vás, co dokážete s holkou, která vás chce

Každý level je samozřejmě jiný a nemůžete říkat něco, co se používá v Levelu 3, když jste holku teprve oslovili. Spousta lidí začíná balit holku tím, že jí lichotí, že jí koupí drink. NE! To je špatně. Kupte jí drink, ona dostala co chtěla a teď může jít. Bez vás. Lichotíme holce až když si to zaslouží. Nechte jí říct něco, co si zaslouží lichotku, jinak budete jeden z obyčejných lůzrů a dál vás nebude potřebovat.

Level 1

Článek věnovaný oslovení najdete zde (odkaz). V levelu jedna je důležité se odlišit od ostatních, kteří se snaží holku sbalit a ukázat jí, že si věříte, jste zajímavý a jste někdo koho by měla holka znát. Přitom občas holce ukážete, že rozhodně není vaše vyvolená, do které jste se právě zamilovali. Pokud někde oslovíte holku a vykládáte si s ní, musíte jí nějak nadhodit, že s ní nehodláte trávit celý večer. Vy tu máte své kamarády, ona tu má své kamarády a ani jeden nepočítáte s tím, že celou noc budete trávit s jednou neznámou osobou. Proto v rozhovoru řekněte, že máte jen pár minut, protože musíte ještě někam jít…Celý rozhovor potom používejte řeč těla, které se říká body rock – chvíli to vypadá, že jste s holkou, chvíli zase že jste na odchodu.

Když se s holkou bavíte, nenáklanějte se k ní, když není slyšet. To znamená, že máte nižší sebevědomí než ona. Raději mluvte víc na hlas. Je důležité mít celý rozhovor úsměv a rozesmát holku. Tak se k ní dostanete během chvíle mnohem blíž. Pak, když už bude jasné, že vás poslouchá jí řekněte nějaký příběh (může být trochu domyšlený), ve kterém se ukážou vaše pozitivní vlastnosti. Příběh musí působit přirozeně, jako nějaká zajímavost. Ne jako pohádka na 15 minut.

Level 2

V této fázi holce předvádí naplno, co ve vás je. Říkáte ji zajímavé a vtipné věci. Mezitím jí můžete říct, nějakou hlášku, která jí má snížit sebevědomí. Ale nerozebírejte to dál. Prostě to řekněte, usmějte se a pokračujte. Při vtipných věcech, příbězích se jí lehce dotýkejte, přejeďte jí po ruce, po rameni, pohlaďte jí vlasy. Je důležité se v této fázi nebát a nebýt nervózní. Naopak, užívejte si to. Právě se tu přeci skvěle bavíte s holkou, mezitím co ostatní lůzři jen závistivě slintají. Cítíte to sebevědomí, jste dobří, ne?

Přesně tak musíte působit i na holku. Když sedíte, sedněte opřete se, pěkně se roztáhněte, usmívejte se a bavte se. Nejste jeden z těch, kteří holkám lichotí, jste ten, který jí balí.

Chcete holkám říkat nějaké zajímavosti? Zkuste toto:

 • Víš, že 93% holek ve sprše masturbuje, jen 7% si zpívá? A víš co si zpívají? Ne? Tak ty jsi jedna z těch co masturbují! – vždy rozesměje
 • Nechte holku myslet si číslo od jedné do čtyř. Mezitím jí navrhněte, ať vám řekne něco zajímavého o sobě. Po tom jí připomeňte, že má myslet na to číslo. Výsledeke je 3. – ověřeno, 80% holek myslí na číslo 3
 • Čtěte jí z ruky – dá se to naučit, říká se tomu chiromantie. Pokud to neumíte, říkejte jí obecné kecy, které platí na každého. – např. i když to tak nevypadá, jsi občas dost nerozhodná
 • Kouzlete – naučte se pár barových triků, které se dají použíte skoro všude
 • ..další zajímavé věci můžete najít v seriálu Jak jsem potkal vaši matku/How I met your mother (online zde)

Level 3

V třetím levelu už víte, že se holce líbíte. Není to vždy tak jednoduché zjistit, proto při přechodu z druhého levelu, používáme různé triky, jak zjistit, že už jste pokročili. Například vezmete holku tancovat a zkusíte, jestli vás chytne za ruku. Takových věcí je víc a většinou to prostě jen tak přijde. Pokud zjistíte, že tam zájem není, vrátíte se  o level níž, nekončíte, pokračujete. Trochu snížíte hodnotu, řeknete zajímavý příběh a zkusíte to znovu. Opakujete dokud to nevyjde. Tady je ještě pár fíglů, jak jí trochu snížit sebevědomí:

 • Když je dost ukecaná, zasekněte ji – Počkej, kde máš tlačítko na vypnutí?
 • Chová se nějak „zvláštně“ a neočekáváně – Wow je vždycky taková?
 • Při tom můžete ji lehce žduchnout směrem od sebe, jako by vás nezajímala. Samozřejmě vtipně, tak aby se k vám hned vrátila.

Důležité v tomto levelu je to, aby se holka snažila ukázat hodnotu vám – vy jí to oplatíte lichotkou. Například:

Řekni mi o sobě 3 věci, proč tě chtít poznat víc. – když to nevyjde –  Víš co, nezajímá mě to, chtěl jsem být jen zdvořilý, neber si to osobně.

Pak je tu taky lákaní a pouštění. Nalákáte jí nějakými otázkami – odkud je, co dělá. Když odpoví, překvapeně zareagujete tak, aby to vypadalo, že vás tím strašně zaujala a že vás to úplně dostalo. To přesně jí taky řeknete a přidáte, že teď jste ukázali všechny karty holka vás dostala a tak se s ní dál nemůžete bavit. Lehce ji ignorujete a snažíte se zahrát jako kdyby jste neměli zájem a necháte ji, ať začne znovu mluvit.

V tomto levelu to možná vypadá, že to máte už v kapse, ale je zde jeden problém. Nemůžete jít do holky do té doby, než o ní víte něco víc. Pokud to uděláte, stanete se jen jedním z těch, kterým jde jen o vzhled. Holky to poznají a ztratíte pro ně hodnotu. Musíte jí ukázat, že ji opravdu zajímáte, že ji chcete poznat. Například:

 • Co je na tobě zajímavého kromě vzhledu? Jsi vážně pěkná…
 • Čím chceš být až vyrosteš? Neříkej princezna :)

Během rozhovoru nikam nespěchejte, když poznáte, že vás opravdu poslouchá a doslova vám visí na rtech, vkládejte do příběhů přesně vložené pauzy. Těžko se to vysvětluje, ale když to slyšíte, opravdu to udělá své.

Pokud už jste dostatečně sebevědomí a s holkou si věříte, je potřeba ji izolovat. Osamostatnit tak, aby jste nebyli s partou, ale pouze vy dva. Můžete jí vzít tancovat, ale jen na chvíli. Potom třeba na drink do baru.

Řekněte, že jste unavení a vemte jí někam, kde si můžete sednout. 1227539091Tam už bude jen vaše, stačí dlouhé pohledy přímo do očí, říkejte něco hezkého a prostě si chytněte a dejte ji polibek.

Můžete to dost často vypadat, že se k tomu ona vůbec nemá, nijak se nechytá, ale určitě na to už dlouho čeká. Z vlastní zkušenosti vím, že tady prostě musí udělat ten krok kluk, i když to vypadá riskantně. Hlavně se nebojte, nemáte co ztratit!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>