Jak si psát s holkou

jak-psat-holceJak jste si mohli přečíst v minulém článku seznámil jsem se s novou holkou a podařilo se mi získat číslo (a taky přístup do neveřejným míst v jejích kalhotkách).

Neočekával jsem, že by to mohlo mít delšího trvání, předpokládal jsem, že to spíše bude akce na jednu noc. Ale byla to fajn holka.

Pokud na někoho takového narazíte, je velká chyba nezkusit něco víc. Nemůžete ztratit nic, ale pokud už se neozvete, je tu možnost, že jste si právě nechali uniknout šanci na krásný vztah.

Dejme tomu, že jste na ni získali kontakt – mobil, icq, facebook. Facebook je asi možnost nejhorší, protože je to strašně neosobní a můžete se stát přáteli vlastně jen proto, že se znáte. Nejlepší možnost je asi mobil, holky své číslo nedávají každému a taky se nedostanete do situace, kdy si budete prostě jen chatovat o blbostech.

Kontakt máme, ale co napsat?

Neřekl bych, že je úplně jedno co by mělo stát v první sms, ve které se jí připomenete. Já se snažím psát tak, abych upozornil na nějakou společnou věc, zážitek, který mě připomene v dobrém světle. Nejspíš by tam mělo být také info kdo jste a odkud se vůbec znáte. Je možné, že dívčina potkala za víkend více kluků a jak má vědět, který z nich jste vy.

To by v první sms mohlo klidně stačit. Teď je důležité ještě připsat otázku, kterou zjistíte, zda má protějšek zájem. S tímto vám nepomůžu, je to jen na vaší fantazii.

Po odeslání nejspíše přijde doba utrpení. Čekáte minutu za minutou na odpověď. Pak konečně zazvoní mobil s přijatou zprávou. „Za sms odeslané v období 23-27.února odečteno 50kč“ :-D

Poradím vám, zapomeňte na sms a běžte něco dělat. Nejhorší co můžete udělat, je že budete čekat až odpoví. Je totiž možnost, že neodpoví – mohla vám dát falešné číslo, nechce odepisovat, nemůže odepisovat, nemá mobil u sebe…Zkontrolujte ho až po pár hodinách.

Pokud z odpovědi poznáte, že má zájem, máte napůl vyhráno. Hlavně to teď nezdržujte zprávami tipu: „A jak se máš, co děláš, jaké jsou tvé koníčky?“

Takové věci si nechejte na rande. Rande. To musíte udělat. Musíte ji hned v další sms pozvat někam, kde budete spolu. Je to nejrychlejší způsob jak se někam dopracovat. Můžete si s ní měsíc psát, ale co z toho budete mít? Chcete ji přeci skutečnou, ne jen jako nějakou pisatelku sms. Je to risk, ale stejně na to jednou přijde. Pokud chce, půjde hned nebo po měsíčním vypisování. Pokud nechce, prostě s tím nic neuděláte.

Další tipy a rady

  • Když si s holkou píšete, chovejte se přirozeně. Chovejte se jako vy. Hodně lidí má sklony k tomu mít na ICQ, v SMS plno řečí, ale když pak přijde na komunikaci z očí do očí najednou je všechno sebevědomí pryč.
  • Internetová a mobilní komunikace zabíjí vztah – nepište si s holkou déle než je nutno. Domluvte si sraz a tam všechno řešte. Nesnažte se řešit problémy – stačí, aby si to holka špatně vyložila a máte problém. Stejně tak se vyvarujte dlouhému vykecání. Když si všechno řeknete online, o čem si pak bude vykládat venku?
  • Pokud s holkou flirtujete po sms nebo na chatu, nezacházejte příliš daleko. Hodně lidí to často dotáhne až k virtuálnímu sexu, ale všechna vášeň je jen „hraná“. Takové věci si nechte na to, až budete spolu.
  • Nebuďte jako stíhačky. Holky nemají rády, když jim budete pořád vypisovat a volat. Je sice hezké, že o ně máte zájem, ale oni se o sebe dokáží postarat stejně jako vy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>