Jak vést rozhovor s holkou

jak-vest-rozhovorKdyž jsem si umýval ruce napadlo mě, jaké dělají kluci při rozhovoru s holkou chyby. Je fakt, že pokud vás holka fakt chce, tak vám sežere skoro cokoliv.

Jenže takový holky většina z vás asi nepotkává. Normální kluk se většinou holku snaží zaujmout a pak sbírá odvahu na oslovení.

Někdy může být příprava delší, než by nás vůbec napadlo. Ale pak stačí špatně mluvit a všechno je ztraceno.

Jde hlavně o ty případy, kdy potkáte fakt skvělou holku – zábavnou, akční, výraznou, takovou tu, kterou mají všichni rádi, kterou jde všude vidět.

Sbíráte sebevědomí a nakonec ji oslovíte. Překvapivě vás neodpálkuje a tak se s ní začnete bavit. A právě tady to poserete. Nezkušení, nesebevědomí kluci někdy začnou rozhovor stylem výslechu a dialog se tak řítí do záhuby díky stereotypním otázkám typu – Odkud jsi? Kde studuješ? Jaký obor? Chodíš sem často? Líbí se ti tady?

Tyto otázky jsou strašné! Jsou nudné, nezajímavé a díky nim vypadáte jako jeden z těch, kteří ji přišli oslovit ale na víc se toho nezmůžou.

Můj způsob je trochu jiný. Pokud mám o holku zájem začnu do ní hned „pálit“ kupu vtipných nesmyslů. Důležité je hlavně ze začátku mluvit a mluvit…holka se moc nemusí dostat ke slovu, teď totiž přichází vaše část, vy se musíte předvést, protože holka si vás zařadí během prvních pár minut. Pokud cítíte, že je rozhovor napjatý rychle se snažte holku rozesmát. Nemyslím tím, že jí začnete vykládat vtipy, ale takovým tím přirozeným způsobem. Těžko se mi to vysvětluje, protože to mám prostě v krvi. Ale teď mě napadl stupidní příklad, ze situace, která se mi stala před pár dny..

Seděli jsme tak na lavečce s nějakýma holkama a došlo na tu otázku Kde studuješ? (já se neptal). Holka odpověděla, že na Francouzským gymplu. Cítil jsem, že rozhovor docela vázl a bylo tam tak nějak ticho, tak mě napadlo udělat ze sebe blbce a zeptat se: „Cože? Ty studuješ ve Francii? Není to daleko? Nechtěl bych tam každej den dojíždět..“

Nebylo to sice nic extra, ale přesně takové malé rozesmátí je při rozhovoru potřeba. Uvolní to náladu a čím víc takových vtípků, tím víc se to rozjede. Pokud nemáte hlavu na to, aby jste rychle za pochodu vymýšleli takové vtipy, můžete používat ty klasické otázky (Odkud jsi? Kam chodíš na školu), ale musíte se chytat zajímavých detailů. Na ty se zaměřte. Když takový detail zachytíte, snažte se rychle odskočit od nudných tématů a začít se bavit právě o tom detailu. Čím víc se budete vzdalovat těm obyčejným obecným tématům, tím víc to bude „akční“ a zajímavé. Ptejte se holky jinak než všichni ti ostatní troubové, ptejte se jí na detaily, které ještě nikoho předtím nezajímaly (neptejte se, který den má menstruaci).

Když se pak s holkou oddělíte, musí si říkat: „Sakra ten kluk je ale vtipnej, je takovej jinej než ti ostatní co se mě jen snaží sbalit,  s tímto jsem si to fakt užívala“.

Někdy to chce jistou dávku sebevědomí, hlavě v případech, když holku provokujete a děláte si z ní srandu (nehroťte to),. Ale stojí to za to!

0 comments on “Jak vést rozhovor s holkou

  1. Pingback: Drogy a podnikání - SeoPizza.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>