Polovina zadaných podvádí. Jak je na tom váš vztah?

Rád bych vrátil Fajnblogu trochu slávy z dřívějších let, když tady byly články o Vůdci a balení naivních školaček. A udělám to něčím, čím vynikl právě Vůdce. Nevěrou. Teda článkem o tom, jak nevěru poznat. To je sice něco, co se Vůdci stát nemůže, ale nám ostatním ano.

Nechci vám přinášet obecné rady o tom, jak nevěře předejít. V tomto článku naopak najdete konkrétní způsoby, jak nevěru odhalit + zaručený tip navíc. To, jak se s případnou nevěrou vašeho protějšku vypořádáte, je na vás…

Nejdřív statistiky

Nevěra. V dnešní době zcela otevřeně probírané téma. Podle statistiky 30 až 60 procent lidí v manželství podvádí, což odpovídá i tomu, že polovina manželství u nás končí rozvodem.

MDLMOa

Obecné příznaky nevěry

Je váš vztah v pořádku? Projděme si to nejzákladnější. Pokud se vaše polovička projevuje následovně, zpozorněte:

Nečekaná větší péče o sebe

Častější tréninky ve fitness centru, snaha vypadat lépe, náročnější kosmetika a samozřejmě více vydaných peněz…

Ano, může se jednat i o nevinnou snahu zapůsobit v novém pracovním kolektivu. Ale pokud se váš miláček po „zklidnění“ vašeho vztahu, tedy nástupu stereotypu, zničehonic začal znovu více zajímat o péči o sebe (zejména o vzhled), může to být také znakem něčeho, co se vám nemusí líbit.

Nadměrná péče o sebe naznačuje, že vzhled je teď pro váš protějšek z nějaké příčiny důležitější, než dříve. A že tou příčinou nejste vy. Dávejte pozor, zda se jedná o zmíněný nový pracovní kolektiv, nebo konkrétního člověka.

Střežení soukromí

jak-poznat-neveruDříve jste si vzájemně zkoumali mobilní telefony a pročítaly zprávy na Facebooku, ale když jste se o něco takového pokusili posledně, byli jste tvrdě odmítnuti?

Vylítla vaše polovička zděšením při pomyšlení, že byste jí pročítaly zprávy? Jestli ano, zbystřete.

Je sice pravdou, že váš partner/ka nechce, abyste přišli na to, že vám chystá oslavu narozenin. Ale pokud tento stav trvá delší dobu, zajímejte se o to, proč to tak je.

Častější hádky jsou provázeny slovy o rozchodu

V poslední době se více hádáte a vám nedochází, proč tomu tak je, když se přece nic nezměnilo? Padají během hádek slova o možném rozchodu a konci? Stejně jako u jiných možných příznacích může jít o něco jiného než o nevěru. Pokud však váš protějšek nemá závažné problémy v práci nebo ve své rodině, jde spíše o signál, že má v případě vaší ztráty náhradu, jež mu bude víc vyhovovat.

Sexuální apetit

Říká se, že ten, kdo podvádí, má snížený zájem o sex se svým stálým partnerem. Ale také může mít vyšší sebevědomí a chuť zkoušet nové věci. Zkouší váš partner či partnerka něco nového, na co jste dříve ani nepomysleli? Je teď plný(á) sebedůvěry? Tohle je jasný signál, že se něco děje.

Tip na závěr – špionážní technika

V úvodu jsem vám slíbil zaručený tip. Tak tady je.
Pokud se nechcete řídit příznaky nevěry, které nejsou vždy spolehlivé, absolutní jistotu vám dá špionážní technika, kterou můžete koupit v ověřeném e-shopu SpyObchod.cz.

Nemáte s těmito pomocníky žádné zkušenosti? Pro odhalování nevěry se nejčastěji používá:

  • Minikamery – skryté v propisce, hodinkách nebo budíky reagující na pohyb
  • (Mini)diktafony – diskrétnější, nejsou vůbec vidět, spustí se při hluku
  • GPS lokátory – zjistěte, která místa váš protějšek navštěvuje
  • Odposlech mobilu – slouží nejen k odposlechu, ale sledování veškeré komunikace a přijatých / odeslaných dat. Funguje nenápadně na pozadí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>