Škola svádění – úvod

skola-svadeniPřichází nová série článků, která bude obsahovat to nejlepší, co můžete od tohoto blogu v rámci svádění čekat. I když už tu máme docela obsáhlý a dobrý článek Jak sbalit holku, přináším něco nového.

Přináším seriál, který vám pomůže s tím, aby jste ukázali to nejlepší co v sobě máte. Budete se učit, testovat, budete dělat chyby, možná se občas ztrapníte ale postupně se budete zlepšovat.

Nebudeme přetvářet ani měnit osobnosti, budeme jen zlepšovat a ladit. Uděláme z vašeho JÁ produkt.

Produkt (o který předtím nebyl zájem) předvedeme s novými možnostmi, budeme prodávat to nejlepší z vás. Jak se říká, každý produkt má svého kupce. Předveďte kupcům, že stojí za to do vás investovat!

Jaký to bude?

Čekáte, že to bude vůdcovský? Plný namyšlenosti, návod jak sbalit kteroukoliv holku. Návod na ty nejkrásnější blonďatý holky, na takový, který můžete střídat do nekonečna (ale žádná třeba nebude ta pravá)? Ne, takovej návod už tu máme. Zkusíme to jinak. Zkusíme vybrat z těch balících návodů, tipů, triků a různých strategií to nejlepší. To nejlepší pro vás. Možná je načase se posunout dál, od těch krátkodobých známostí k něčemu pořádnému. Pojďte se mnou tvořit projekt dlouhodobých vztahů a zapojte se!

Proč?

Můžete najít plno různých návodů, který vás naučí jak sbalit skoro každou holku. Stačí umět několik metod a vědět jak na ně. Takový návody najdete třeba na forum.qark.net, nebo socialdynamics.cz a někdy taky na svadeni.cz. Já už jsem tím prošel, přečetl jsem spoustu dalších informací a ještě větší část bych pročítat mohl, ale už nechci. K tomu, aby jste zvládli sbalit kteroukoliv holku chcete, potřebujete pokřivit osobnost. Přenastavíte se na univerzální nástroj k balení. Budete kurva Vůdci, budete hvězdy, ale všechno má svou cenu.

  • zlepšíte svou osobnost
  • získáte hodnotu
  • budete přitažlivější

Cenu, kterou už nejsem ochoten platit a rozhodl jsem se, že pokud budete „učit“ jak sbalit holku, vydám se jinou cestu. Cestou jedinečnosti. Jedinečnosti vaší osobnosti. Budete muset pečlivě poslouchat, co se vám snažím vysvětlit. Pokud se mi podaří to správně vysvětlit a vám se podaří to správně pochopit a aplikovat, věřím, že se výsledky dostaví.

Co se naučím?

Naučíte se, jak být sám sebou líp než jste byli dosud. Nejde o ostatní lidi, nejde o ostatní holky. Jde jen o vás. Naučíte se, jak být chlap, který může mít holku. Chlap, který má svou osobnost, svoje svědomí, svoji čest. Mám plno známých, který mají problém sehnat si holku.

Mám plno známých, kteří mají holku, ale jejich vztah vůbec není takový, jaký by mohl být. Někteří kluci ve vztahu přestávají být sami sebou, ztrácí část svého já, na úkor vztahu. Myslím, že částečně je to správně, musíte se obětovat. Jenže oni jsou tak rádi, že konečně někoho mají, že se obětují víc než je potřeba. Přestávají být chlapy a stanou se z nich „podpantofláci“. A přitom to tak být nemusí.

Naučte se, jak zůstat chlapem i před ženami a s ženami. Uvědomte si hodnotu svoji a hodnotu vaší vyvolené. V těchto seriálech se budeme zabývat jednak tím, jak ženy oslnit, ale i tím, jak zdokonalit svou osobnost. To je pro mě to důležité, to je to, co je na všech těch balící návodech to klíčové. Zdokonalení vlastní osobnosti, vytvoření její hodnoty a uvědomění si této hodnoty.

Pokud bych měl shrnout, co mě balení přineslo, tak je to právě to vytvoření hodnoty mé osobnosti. A přesně to se budu snažit naučit i vás.

Kdy to začne?

Články se budou vycházet postupně jak je budu psát. Nemůžu vám říct, že to bude každý den. Nemůžu vám říct, že to bude jednou týdně. Budu psát podle toho, jak to bude možné. Samozřejmě se objeví i články z jiných témat, nemusíte se bát, že to tady teď bude jako na nějakém studijním oddělení. Těště se a věřte, že vám pomůžu zlepšit se.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>