Zvýšení testosteronu – tablety a přírodní preparáty na tvorbu testosteronu

hladina-testosteronuJednou z věcí, se kterou můžete bojovat v případě, že vám je přes 30 anebo jste přestali cvičit a nyní jste už dlouho bez pohybu, je snížená hladina testosteronu.

O testosteronu se v poslední době dost mluví a to nejen kvůli tomu, že je v poslední době průměrná hladina testosteronu u mužů nižší, než v minulosti.

Stále více mužů tak zjišťuje, že příznaky, které se u nich projevují jsou způsobené právě nízkým testosteronem, což se dá ale velmi snadno řešit.

Co je to vlastně testosteron?

Jde o mužský hormon, který si naše tělo vyrábí, ovšem můžeme ho dodávat také uměle. Přesné znění z Wikipedie je zde:

Přirozenou cestou vzniká testosteron v Leydigových buňkách ve varlatech. Ovlivňuje spermatogenezi a vývoj sekundárních pohlavních znaků. Patrný je jeho vliv především v pubertě, kdy dochází k růstu varlat a penisu, pigmentaci a vrásnění testosteron-vzorecšourku, po těle začíná růst ochlupení, zvětšuje se prostata a hrtan, dochází k nárůstu svalové hmoty.

V dospělosti testosteron s jinými androgeny udržuje mužský charakter ochlupení, stimuluje spermatogenezi a brání rozvoji osteoporózy.

Ze společenského hlediska je spojován s dominancí, libidem a agresivitou; je zkoumán jeho vliv na čestné chování. Znamením vyšší hladiny testosteronu je také lepší prostorová orientace. Úroveň testosteronu ale historicky u mužů klesá. – zdroj https://cs.wikipedia.org/wiki/Testosteron

Co testosteron způsobuje a jaké jsou příznaky nedostatku testosteronu?

priznaky-nedostatku-testosteronuV případě, že probíhá tvorba testosteronu v pořádku, má tento hormon v dospělosti vliv na tvorbu svalů, sílu, pevnost kostí a má také samozřejmě pozitivní vliv v sexuální oblasti.

ČTĚTE: Varovné signály, které upozorňují na nízkou hladinu testosteronu >>

Příznaky snížené hladiny testosteronu jsou únava, úbytek svalové hmoty a naopak zvýšení tělesného tuku (zvětšení prsou) a občas se mohou projevit také návaly horka. Nedostatek testosteronu má vliv také na náladovost a podrážděnost.

Jak řešit úbytek testosteronu?

Jestliže si myslíte, že patříte mezi ty, kteří mají nižší hladinu testosteronu než je hladina testosteronu zdravého muže, potom máte několik možností, jak tento úbytek řešit.

Můžete změnit svůj jídelníček a přidat do stravy bylinky a potraviny na zvýšení tvorby testosteronu. Jednou z nejznámějších bylin je například kotvičník zemní (Tribulus Terrestris).

primulus-recenzeDalší zdroje testosteronu jsou ale také různé doplňky stravy. Mezi ty nejvyužívanější patří tablety Primulus, které jsou zaměřené právě na zvýšení hladiny testosteronu.

Tyto přírodní preparáty na tvorbu testosteronu mají právě takové složení, které je určeno k přirozeném zvýšení tvorby testosteronu – nedodávají ho tedy tělu uměle.

Tabletky Primulus jsou čistě přírodní, je to takový testosteron mix, díky němuž nemusíte shánět jednotlivé bylinky zvlášť, vše máte pohromadě. Podle recenzí na internetu, například na http://recenzezdarma.cz/primulus-recenze-zkusenosti/ to vypadá, že tento přípravek opravdu funguje a můžete tím tak váš nedostatek testosteronu řešit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>